Álláslehetőség

HomeÁlláslehetőség

Szerviztechnikus kollégát keresünk

Magyarországon egyedülálló célműhellyel rendelkezik a Negro Kft. Balatonfűzfőn, az ipartelepen. Az
ország egész területén piacvezető szakszervizként 2006 óta foglalkozik lemezes hőcserélők
szervizelésével, karbantartásával, valamint tömítések és lemezek forgalmazásával.

Feladatok:

– Lemezes hőcserélő berendezések karbantartása, tisztítása, szerelése
– Részvétel a berendezések telepítésében, beüzemelésében, felújításában
– Technológiából adódó hulladékvíz előtisztító üzemrész kezelése
– A műhelyben használatos gépek, berendezések, folyamatok működtetése, karbantartása
– Szervizautó vezetése és kiszállásos munkavégzés az ország egész területén
– Évente min. 1 alkalommal kitelepült hétköznapi munkavégzés szállással, étkezéssel
partnerünk gyári leállásakor (3-4 munkahét, mely idő alatt nem vehető ki szabadság)

Elvárások:

– Középfokú műszaki végzettség (pl.: csőszerelő, lakatos, karbantartó)
– Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Fizikai állóképesség, terhelhetőség (külső helyszínen történő szereléshez szükséges)
– Összeszokott, kis szervizcsapatban való munkavégzés
– Munkafolyamatonkénti monotóniatűrés
– „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

– Gépkezelői jogosítvány (Vezetőüléses targonca – 3324, Híddaru, futódaru – 4361)
– Kistehergépjármű vezetői tapasztalat (2-3 év rutinnal)

Amit kínálunk:

– Stabil, hosszú távú lehetőség igényes környezetben, családias légkörben
– Teljes munkaidős állás, egy műszakban
– 13. havi fizetés, képzési lehetőség
– Végzettséghez és szakmai tapasztalthoz illeszkedő tisztességes bérezés
– Magas színvonalú és minőségi technológia, munkaruha és eszközök biztosítása
– Modern, újépítésű épület, szociális terek, műhely, parkosított kert

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és bérigénnyel feltüntetve Tátrai Martin szerviz vezetőnél a
martin.tatrai@pheservice.eu e-mail címen lehetséges.

A lemezes hőcserélő szerviz